İSTisNA – İstanbul Tanısız Ve Nadir Hastalıklara Çözüm Platformu Anketi | Türkiye Down Sendromu Derneği

İSTisNA – İstanbul Tanısız Ve Nadir Hastalıklara Çözüm Platformu Anketi

Bu anket, Acıbadem Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi ve TÜSEB'in ortak olarak yürüttüğü ve İstanbul Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında desteklenen “İSTisNA – İStanbul Tanısız ve NAdir Hastalıklara Çözüm Platformu Fizibilite Projesi” kapsamında hazırlanmıştır. İSTisNA – İStanbul Tanısız ve NAdir Hastalıklara Çözüm Platformu Fizibilite Projesi ile tanısız ve nadir hastalıklar gibi önemli bir dezavantajlı grubun tanı ve tedavisine yönelik çözümler üretmeyi amaçlayan İSTisNA Platformunun yol haritası belirlenecektir.

Bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz ankete katılım gönüllülük esasına dayanmaktadır. Ankette yer alan soru sayısı, vereceğiniz cevaplarınıza göre değişmekle birlikte yaklaşık 30 olarak belirlenmiştir. Anketin tamamlanması yaklaşık 20 dakika sürmektedir.

Ankette cevaplanması zorunlu olan sorular (*) ile işaretlenmiştir. Bu soruların atlanması veya gerekli sayıda seçeneğin işaretlenmemesi halinde, anket bitiminde ilgili soruya otomatik olarak yeniden dönülecektir. Soruyu yanıtladıktan / gerekli sayıda seçeneği işaretledikten sonra doğrudan sayfa sonuna inerek anketi tamamlayabilirsiniz.

Ankete vereceğiniz cevaplar yalnızca İSTisNA – İStanbul Tanısız ve NAdir Hastalıklara Çözüm Platformu Fizibilite Raporunda kullanılacaktır.

Anket linkinin 14 Şubat 2020 tarihine kadar açık kalacağını hatırlatır, katılımınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.​

İSTisNA-Platformu

Anket için lütfen linke tıklayınız: https://tr.surveymonkey.com/r/N6X5279