1997 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü bitirdi.2002 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Şubat 2009'dan beri Nova Özel Eğitim Rehabilitasyon Danışmanlık'da kurucu müdür olarak görev yapmaktadır.


Aralık 2002-Haziran 2009 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü'nde görev yaptı.


Mayıs 2002-Ocak 2009 yılları arasında İstanbul Zihinsel Engellilere Eğitim ve Dayanışma Vakfı'nda müdür olarak görev yaptı. Psikolog ve özel eğitim uzmanı olarak zihinsel engelli, otizmli ve cerebral palsyli çocuklarla çalıştı. Eğitim koordinatörü olarak hizmet içi eğitim, bireyselleştirilmiş eğitim programları hazırlama ve aile eğitimi konularında görev yaptı.


Nisan 2001-Mayıs 2002 İstanbul Özürlüler Merkezi'nde psikolog ve özel eğitim uzmanı olarak bireyselleştirilmiş eğitim programları hazırlama, zihinsel engelli, otistik ve cerebral palsyli çocuklarda bireysel özel eğitim, zihin engelli bireylerin ilk değerlendirilmesi, kurum öğretmenlerine danışmanlık, Küçük Adımlar aile rehberi eğitimi ve danışmanlığı, aile eğitimi ve aile danışmanlığı konularında görev yaptı.


Haziran 1998-Nisan 2001 yılları arasında Zihinsel Engellilere Destek Derneği'nde aile danışmanlığı, aile eğitimi zihinsel engelli, otistik ve cerebral palsyli çocuklarda bireysel özel eğitim, Küçük Adımlar aile rehberi eğitimi ve danışmanlığı konularında eğitim koordinatörü olarak çalıştı.


Temmuz 1997- Haziran 1998 arası Depresyon ve Panik Atak Bozuklukları Merkezi'nde psikolog olarak görev yaptı. Duygusal Problemi olan çocuklarda oyun terapisi , zihinsel engelli, otistik ve cerebral palsyli çocuklarda bireysel özel eğitim , aile danışmanlığı konularında çalıştı.

 

BİLİMSEL ÇALIŞMALAR:


Küçük Adımlar Erken Eğitim Programının İstanbul Uygulaması. 19. Ulusal Özel Eğitim Kongresi, Ekim 2009. Marmaris.


Farklı Olanla Yaşamak. 19.Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Kongresi, Nisan 2009. Antakya.


İstanbul ilinde zihin özürlü ve otistik bireylere hizmet veren vakıflarda, vakıf üyelerinin vakıf çalışmalarına yönelik görüşlerinin değerlendirilmesi. (Yüksek Lisans Tezi. 2002).


0-25 yaş arasında bulunan zihinsel engelli çocuk ve gençlerin ailelerinin yaşadıkları problemler, beklentileri ve çözüm önerileri.(2004)


Zihinsel Engelli Bireylerde Ergenlik Sorunları. Eğitim Semineri, Ağustos 2001. İstanbul Özürlüler Merkezi


Öznellikler-arası Bağlamda Yakın Arkadaşların Karşılaştırmalı Kişilik Değerlendirmesi

 

YÜRÜTTÜĞÜ PROJELER:


Küçük Adımlar Erken Eğitim Programının İstanbul Koordinatörü; Zihinsel Engellilere Destek Derneği tarafından Türkiye genelinde yürütülmekte olan ve uzman yetiştirmek amacıyla yapılan Küçük Adımlar Sertifika Programlarının uygulama sorumlusudur.