Özel gereksinimli çocukların yüz yüze eğitimiyle ilgili Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen yazıyı buraya tıklayarak görebilirsiniz!


RAM yönlendirmelerinde yaşanan sıkıntılarla ilgili Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gelen cevabı buraya tıklayarak görebilir ve sorun yaşadığınız kurumlara iletmek için indirebilirsiniz.


Özel eğitim okulları ve sınıflarına materyal teminiyle ilgili Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gelen cevabı buraya tıklayarak görebilir ve sorun yaşadığınız kurumlara iletmek için indirebilirsiniz.


Down Sendromlu Çocukların Özel Okullara Kayıtları ile ilgili Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü tarafından gelen cevabı buraya tıklayarak görebilir ve sorun yaşadığınız kurumlara iletmek için indirebilirsiniz.


Engelli Sağlık Kurulu Raporları ile ilgili Sağlık Bakanlığı tarafından gelen cevabı buraya tıklayarak görebilir ve sorun yaşadığınız kurumlara iletmek için indirebilirsiniz.


Özel gereksinimli çocukların eğitimlerinde pandemi sürecinde yaşanan problemlerle ilgili MEB tarafından gelen cevabı buraya tıklayarak görebilir ve sorun yaşadığınız kurumlara iletmek için indirebilirsiniz.


RAM ve Sağlık Kurulu Raporlarının sürelerinin uzatılmasıyla ilgili  MEB ve Sağlık Bakanlığı'ndan gelen yazıları buraya tıklayarak görebilirsiniz.