Türkiye Down Sendromu Derneği olarak deprem bölgesinde görevlendirmek üzere Sosyal Hizmet Uzmanı, Çocuk Gelişimi Uzmanı, Özel Eğitim Öğretmeni ve Fizyoterapist ekip arkadaşları arıyoruz. 


Çocuk Gelişim Uzmanı:

Hatay ya da Adana'da yaşayan, deprem bölgelerini ziyaret edebilecek ve konaklama yapabilecek. Çocuk gelişimi mezunu veya okul öncesi öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, office programlarına hakim, deprem bölgesindeki faaliyetleri yürütebileceğimiz, şehirler arası araç kullanabilen çocuk gelişim uzmanı aramaktayız.


Özel Eğitim Öğretmeni: 

Hatay ya da Adana'da yaşayan, özel eğitim programlarını takip edebilecek, aile eğitimi ve yetişkinlerle çalışma konusunda istekli, office programlarına hakim, konteyner ve deprem bölgesi şartlarında çalışabilecek özel eğitim öğretmeni aramaktayız. 


Fizyoterapist: 

Hatay ya da Adana'da yaşayan, özel eğitim programlarını takip edebilecek, aile eğitimi ve yetişkinlerle çalışma konusunda istekli, office programlarına hakim, konteyner ve deprem bölgesi şartlarında çalışabilecek fizyoterapist aramaktayız. 


Sosyal Hizmet Uzmanı:

Adana'da yaşayan, deprem bölgelerini ziyaret edebilecek ve konaklama yapabilecek. Sosyal Hizmetler Bölümünden mezun olmuş, office programlarına hakim, deprem bölgesindeki faaliyetleri yürütebileceğimiz, şehirler arası araç kullanabilen sosyal çalışmacı aramaktayız.

✉ CV ADRESİ: ozgur@downturkiye.org

MAİL KONUSU: Başvurulan Pozisyon - Ad Soyad