Değerli Dostumuz!

Down Sendromu Derneği olarak 2 senedir AdımAdım ailesi ile birlikte yardımseverlik koşusuna katılıyoruz. Koşucularımızın destekleri sayesinde bir çok Down sendromlu gencimize bağımsız yaşam eğitimleri verdik, gençlerimizi işe yerleştirdik ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tekrardan koşan tüm koşucularımıza ve onlara destek veren bağışçılarına sonsuz teşekkür ederiz. Şimdi 4 Mart'ta Antalya'da Runatolia Maratonu'nda iyilik peşinde koşuyoruz.

Runatolia Maratonu'nda, Down sendromlu bebeklerimizin ve ailelerinin temel gıda ihtiyaçlarını ve Down sendromu bilgilendirme kaynak kitaplarını içeren iyilik paketi için koşuyoruz. Bu sene hedefimiz, iyilik peşinde koşan koşucularımız sayesinde 250 Down sendromlu bebek ve ailesine bir iyilik paketi ulaştırmak.

Daha önce yardımseverlik koşusu yapmadıysan ve bilgi almak istersen bizlere adimadim@downturkiye.org adresinden ya da 0530 824 94 38 numaralı telefondan ulaşabilirsin.

Runatolia maratonunda bizim için koşmak istersen https://www.runatolia.com/tr-TR/Participant/RaceOption linkinden hemen kaydınızı yaptırabilir ve bizlere ulaşabilirsin. Sana her konuda destek olacağız, emin olabilirsin!

Hadi sen de Runatolia'da Down sendromlu bebekler için koş, Down sendromlu bebeklerin sağlıklı yaşamlarına güç ver! Şimdiden desteklerin için sonsuz teşekkür ederiz...

Gerçek Dostlar Kromozom Saymaz!