Engelsiz ve Mutlu Yaşam Derneği'nin koordinatörlüğünde ve Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, Türkiye Down Sendromu Derneği ve Türkiye Spina Bifida Derneği'nin ortaklığında hayata geçirilen Engelli Çocuk Hakları Ağı'nın (EÇHA) kurumsal kapasitesini güçlendirme, yerel ve ulusal düzeyde kamu otoriteleriyle stratejik ilişkisini geliştirme ve iletişim becerisini arttırmayı amaçlayan "EÇHA'nın Güçlendirilmesi" projesinin açılış toplantısında sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Saygılarımızla,

Engelli Çocuk Hakları Ağı


Tarih: 10 Ekim 2020, Cumartesi

Saat: 11.00 - 12.30

Yer: Zoom (Link, kayıt formunu dolduran katılımcılarla paylaşılacaktır.)

Kayıt Formu: https://forms.gle/3nDw3GkSjcqf6oXZA

Soru ve önerilerinizi engellicocukhaklariagi@gmail.com adresine e-posta olarak ulaştırabilirsiniz.


NOT:

*Etkinlik; STK'lar, kamu kuruluşları, platformlar, akademi, yerel yönetimler, özel gereksinimli bireyler ve aileleri gibi tüm paydaşlara açıktır.

**Katılmak için lütfen formu doldurunuz.

***İşitme engelli katılımcılar için işaret dili çevirisi sağlanacaktır. Özel ihtiyaçların başvuru formunda belirtilmesi gerekmektedir.

**** Etkinliğe katılım sınırı 100 kişi ile sınırlıdır. Toplantı gidişatını aksatmamak adına etkinlik saatinde 100 kişilik katılım sağlandıktan sonra etkinliğe giriş yapılması mümkün olmayacaktır. 100 kişiden fazla kayıt olması durumunda toplantı saatinde sisteme giriş yapmış olan ilk 100 kullanıcıya öncelik verilecektir.