Dünya Down Sendromu Günü Kutlama Partisi!

Herkes partiye hazır mı?
18 Mart Pazar günü, Hilton Bomonti Hotel & Conference Center'da gerçekleşecek olan Dünya Down Sendromu Günü Kutlama Partimize hepinizi bekliyoruz!

Dans +1 gösterisi, canlı müzik, disko, sihirbaz gösterisi, canlı langırt turnuvası, şişme oyun parkuru, karaoke ve yüz/balon boyama gibi etkinliklerle eğleneceğimiz bu güzel günde hepinizi aramızda görmek istiyoruz!

Katılım ücretsizdir, kayıt zorunludur.

Parti yemeksizdir, dileyenler otelin yiyecek satışından ve ücretli otoparkından faydalanabilir.

Kayıt için;
0216 456 31 34 - 0850 303 21 03

Bilgi Notu: Partide fotoğraf ve video çekimi yapılacak ve bunlar derneğimizin internet sitesi, sosyal medya hesapları, yazılı ve görsel ürünler, vb. yerlerde kullanılacaktır. Partiye katılanlar bunu kabul etmiş olarak girecek ve girişte izninize dair imza istenecektir. Video ve fotoğraf çekim izni aşağıdaki gibidir:

Down Sendromu Derneği'ne ve temsilcilikleri ile şubelerine, çocuğumun ve benim görüntülerimizin ve suretinin bulunduğu fotoğraf ve videoların, (“Malzemeler”)'in kullanım, dağıtım, çoğaltım, gösterim, uyarlama, değiştirme (sınırsız kırpma ve biçimlendirme dahil olmak üzere) haklarını ve Malzeme(ler)in herhangi bir medyaya, destek için veya biçimlendirme yoluyla, kurumsal raporlar, kurumsal web siteleri (intranet, internet, ekstranet ve sosyal medya), kurumsal broşürler ve kurumsal sunum veya videolarla sınırlı kalmamak kaydıyla, iletimi dahil, dahili ve harici kurumsal amaçlarla, dünya çapında, ve bu ibranamenin tarihinden itibaren süresiz olarak kullanımları konusunda yetki veriyorum. Herhangi bir ücret veya bedel almamayı ve talep etmemeyi kabul ediyorum. Bu anlaşmayı okudum, koşullarını anladım ve içeriğini özgür olarak kabul ediyorum. Bu belgeyi imzalama yetkisine ve ehliyetine haizim.