Prida İletişim Ödülleri | Türkiye Down Sendromu Derneği

Prida İletişim Ödülleri

Derneğimiz, 2018 Prida İletişim Ödülleri'nde, Topluma Değer Katan Projeler kategorisinde birinci oldu!

Bağımsızım Çünkü Çalışıyorum: İş Koçu Destekli İstihdam Programımızdaki başarılı iletişim çalışmalarımız ile Topluma Değer Katan Projeler kategorisinde birincilik ödülünü aldık. Ödülü gerçek bir duayen olan İbrahim Betil'in elinden almak da bizim için ayrı bir onurdu. Doret İletişim'e iletişim çalışmalarımız süresince yanımızda olduğu için çok teşekkür ederiz.

PRİDA İletişim Ödülleri Programı, iletişim danışmanlığı sektörünün gücünü ve itibarını sergilemek, Türkiye'nin toplumsal kalkınmasındaki rolünü göstermek, paydaşlarına kattığı değerin bilinmesini sağlamak ve yeni projelerin üretilmesini teşvik etmek amacıyla İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği tarafından düzenlenmektedir.

Bu bağlamda topluma değer katmak hedefiyle yola çıkan, sürdürülebilir bir yaklaşım benimseyen, sınırları zorlayan ve ölçülebilir başarılı sonuçlar elde eden projeleri üreten ve yöneten iletişim danışmanlığı şirketleri ile iletişim sektörüne güvenerek işbirliği yapan kurum ve markalar PRİDA heykeliyle ödüllendirilir.