20.00 - 21.30 - Aile +1 - Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ile Down Sendromlu bireyler ve spor konusunu konuşuyoruz. (Aile/uzman) | Türkiye Down Sendromu Derneği

20.00 - 21.30 - Aile +1 - Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ile Down Sendromlu bireyler ve spor konusunu konuşuyoruz. (Aile/uzman)

Eğitmen: Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın -Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı.
İNAS AVRUPA (Avrupa Zihinsel Engelli Sporcular İçin Spor Federasyonu) Yönetim Kurulu Üyesidir.

TMPK (Türkiye Milli Paralimpik Komitesi) Yönetim Kurulu Üyesi

TFF, Türkiye Futbol Federasyonu Engelliler Koordinasyon Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerine de devam etmektedir.

Moderatör: Down Sendromu Derneği Genel Sekreteri Fulya Ekmen

Saat: 20.00 - 21.30

Açıklama: Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu kimdir? Amacı, misyonu ve vizyonu nedir? Özel gereksinimli bireyler nasıl desteklenmektedir? Çalışmaları nelerdir? Down sendromlu bireyler spora ne zaman başlamalı, spora başlamaları için nelere dikkat etmeli ve nerelere başvurmalılar? Sporun özel gereksinimli bireylerin yaşamlarına etkileri nelerdir?

Ön hazırlık: Çocuğunuzun spor ile desteklenmesi ile ilgili sorularınızı listelemenizi öneririz.

Ön kayıt: Kayıt olmak için buraya tıklayarak formu doldurun!

Yayın linki: https://us02web.zoom.us/j/4664863731 - Telefon ya da tablet üzerinden girenler için ID numarası soracaktır. 4664863731 numarasını yazarak giriş yapabilirsiniz. Oda yayın saatinden önce açılmamaktadır.

ZOOM uygulamasını nasıl kullanacaksın? : ZOOM uygulamasını nasıl indirip kullanmaya başlacağınızı öğrenmek için buraya tıklayın!

Önemli not: Toplantılar daha sonra derneğimizin kanallarından yayınlanmak üzere kaydedilmektedir. Görüntünüzün ve sesinizin kayıtlarda yer almasını istemiyorsanız lütfen kamera ve sesinizi uygulama üzerinden kapatmayı unutmayın. KVKK bilgilendirmesini okumak için linke tıklayın!