16:15 - 17:30 - Gençlerle 4 Çayı - Gençler fotoğraflarla anılarını anlatıyor. (16 yaş üstü) | Türkiye Down Sendromu Derneği

16:15 - 17:30 - Gençlerle 4 Çayı - Gençler fotoğraflarla anılarını anlatıyor. (16 yaş üstü)

Konuşmacı: Down Sendromlu Gençler

Moderatör: Psk. Selver Yolsever - Psk. Hatice Semiz

Saat: 16:15 - 17.30

Açıklama: Bu oturumda gençler, kendi seçtikleri üç farklı fotoğrafı bizimle paylaşarak fotoğraftaki anılarını tazeleyecek.

Ön hazırlık: Çocuğunuzla fotoğraflarınıza bakın, onunda yaşadığı bir ana ilişikin üç fotoğraf seçmesini isteyin. Daha sonra fotoğraflar hakkında onunla sohbet edin. Fotoğrafın ne zaman çekildiğini, nerede çekildiğini, o gün neler olduğunu, fotoğraftaki kişileri konuşun. Sınav gibi "bu neydi", "bu kimdi" diye sormayın. Sorularınızı "Ahmet dayını hatırladın mı? O gün bizimle gelmişti. Şemsiyesini unuttuğu için ıslanmıştı. Sen neler hatırlıyorsun gibi sohbet şeklinde yöneltmeye çalışın. Hatırlayamaz ise siz anlatın.

Ön kayıt: Kayıt olmak için buraya tıklayarak formu doldurun!

Yayın linki: https://us04web.zoom.us/j/4408378723 - Telefon ya da tablet üzerinden girenler için ID numarası soracaktır. 4408378723 numarasını yazarak giriş yapabilirsiniz. Oda yayın saatinden önce açılmamaktadır.

Toplantıya nasıl katılacaksın: Buraya tıklayarak toplantıya nasıl katılabileceğinizi izleyebilirsiniz.

Önemli not: Toplantılar daha sonra derneğimizin kanallarından yayınlanmak üzere kaydedilmektedir. Görüntünüzün ve sesinizin kayıtlarda yer almasını istemiyorsanız lütfen kamera ve sesinizi uygulama üzerinden kapatmayı unutmayın. KVKK bilgilendirmesini okumak için linke tıklayın!