18.45 - 19.30 - Aile +1 - Covid-19 süreci ve sonrasında Down Sendromlu çocuklara ve ailelerine sağlanan hizmetler. (Aile/uzman) | Türkiye Down Sendromu Derneği

18.45 - 19.30 - Aile +1 - Covid-19 süreci ve sonrasında Down Sendromlu çocuklara ve ailelerine sağlanan hizmetler. (Aile/uzman)

Eğitmen: Sağlık Bakanlığı Otizm, Zihinsel Özel Gereksinim ve Nadir Hastalıklar Daire Başkanı Dr. Onur Burak Dursun

Moderatör: Down Sendromu Derneği Genel Sekreteri Fulya Ekmen

Saat: 18.45 - 19.30

Açıklama: Covid-19 süreci ve sonrasında Down Sendromlu çocuklara ve ailelerine sağlanan hizmetler ile sağlık konusundaki sorunlar ve çözüm önerileri üzerine konuşacağız.

Yayın linki: https://konferans.saglik.gov.tr/downtoplanti - Link saat 18.45'te aktif olacaktır. 

Eğitime nasıl katılabilirsin : Toplantıya bilgisayarlarınızdan Google Chrome tarayıcısı kullanarak katılabilirsiniz. Mobil telefonlardan bağlanmak isterseniz buraya tıkladığınızda sizden Jitsi Meet uygulamasını yüklemenizi isteyecektir. Yükledikten sonra katılım sağlayabilirsiniz.

Önemli not: Toplantılar daha sonra derneğimizin kanallarından yayınlanmak üzere kaydedilmektedir. Görüntünüzün ve sesinizin kayıtlarda yer almasını istemiyorsanız lütfen kamera ve sesinizi uygulama üzerinden kapatmayı unutmayın. KVKK bilgilendirmesini okumak için linke tıklayın!