13:00 - 14:15 - Aile +1 - Erken çocukluk döneminde doğal öğretim ve iletişim becerilerini desteklemek. (Aile/uzman) | Türkiye Down Sendromu Derneği

13:00 - 14:15 - Aile +1 - Erken çocukluk döneminde doğal öğretim ve iletişim becerilerini desteklemek. (Aile/uzman)

Eğitmen: Prof. Dr. İbrahim H. Diken - Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü Zihin Engelliler Eğitimi Ana Bilim Dalı Başkanı - Engelliler Araştırma Enstitüsü Müdürü
CV için buraya tıklayın.

Moderatör: Down Sendromu Derneği Genel Sekreteri Fulya Ekmen

Saat: 13:00 - 14:15

Açıklama: Down Sendromlu Çocuklarla Erken Çocukluk Döneminde Doğal Öğretim ve İletişim Becerilerini Destekleme: Ebeveyn ve Eğitimci/Uzmanlara Yönelik Stratejiler hakkında konuşacağız.

Ön hazırlık: Çocuğunuzun eğitimini hayatınızın akışı içerisinde nasıl destekleyeceğiniz ve iletişim ilgili sorularınızı önceden listelemenizi tavsiye ederiz.

Ön kayıt: Kayıt olmak için buraya tıklayarak formu doldurun!

Yayın linki: https://us04web.zoom.us/j/4408378723 - Telefon ya da tablet üzerinden girenler için ID numarası soracaktır. 4408378723 numarasını yazarak giriş yapabilirsiniz. Oda yayın saatinden önce açılmamaktadır.

Toplantıya nasıl katılacaksın: Buraya tıklayarak toplantıya nasıl katılabileceğinizi izleyebilirsiniz.

Önemli not: Toplantılar daha sonra derneğimizin kanallarından yayınlanmak üzere kaydedilmektedir. Görüntünüzün ve sesinizin kayıtlarda yer almasını istemiyorsanız lütfen kamera ve sesinizi uygulama üzerinden kapatmayı unutmayın. KVKK bilgilendirmesini okumak için linke tıklayın!