13.00 - 14.15 - Aile +1 - Davranış problemlerinin sebepleri nelerdir, nasıl başa çıkabiliriz? (Aile/uzman) | Türkiye Down Sendromu Derneği

13.00 - 14.15 - Aile +1 - Davranış problemlerinin sebepleri nelerdir, nasıl başa çıkabiliriz? (Aile/uzman)

Eğitmen: Doç. Dr. Şerife Yücesoy Özkan - Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü

Moderatör: Down Sendromu Derneği Genel Sekreteri Fulya Ekmen

Saat: 13.00 - 14.15

Açıklama: Bu oturumda çocuklarımızda görülen davranış problemlerinin sebepleri nelerdir, davranış problemleriyle nasıl başa çıkacağız, farklı ortamlardaki (okul, iş, AVM) davranış problemlerini hangi yöntemlerle çözebileceğimiz hakkında konuşacağız.

Ön hazırlık: Davranış problemleriyle ilgili sorularınızı listelemenizi öneririz.

Ön kayıt: Kayıt olmak için buraya tıklayarak formu doldurun!

Yayın linki: https://us04web.zoom.us/j/4408378723 - Telefon ya da tablet üzerinden girenler için ID numarası soracaktır. 4408378723 numarasını yazarak giriş yapabilirsiniz. Oda yayın saatinden önce açılmamaktadır.

ZOOM uygulamasını nasıl kullanacaksın? : ZOOM uygulamasını nasıl indirip kullanmaya başlacağınızı öğrenmek için buraya tıklayın!

Önemli not: Toplantılar daha sonra derneğimizin kanallarından yayınlanmak üzere kaydedilmektedir. Görüntünüzün ve sesinizin kayıtlarda yer almasını istemiyorsanız lütfen kamera ve sesinizi uygulama üzerinden kapatmayı unutmayın. KVKK bilgilendirmesini okumak için linke tıklayın!