13.00 - 14.15 - Aile +1 - Çocuklarımıza evde öz bakım becerilerini öğretirken ergoterapiden nasıl faydalanabiliriz? (Aile/uzman) | Türkiye Down Sendromu Derneği

13.00 - 14.15 - Aile +1 - Çocuklarımıza evde öz bakım becerilerini öğretirken ergoterapiden nasıl faydalanabiliriz? (Aile/uzman)

Eğitmen: Nörobilim Uzm. Erg. Çağla Nur Bostancı

Moderatör: Down Sendromu Derneği Genel Sekreteri Fulya Ekmen

Saat: 13.00 - 14.15

Açıklama: Bu oturumda, ergoterapi nedir, evde çocuklarımıza öğrettiğimiz banyo yapma, yemek yeme, giyinme gibi öz bakım becerilerini öğretirken ergoterapiden nasıl yararlanabileceğimiz üzerine konuşacağız.

Ön hazırlık: Ergoterapi kavramıyla ile ilgili sorularınızı listelemenizi öneririz.

Ön kayıt: Kayıt olmak için buraya tıklayarak formu doldurun!

Yayın linki: https://us04web.zoom.us/j/4408378723 - Telefon ya da tablet üzerinden girenler için ID numarası soracaktır. 4408378723 numarasını yazarak giriş yapabilirsiniz. Oda yayın saatinden önce açılmamaktadır.

ZOOM uygulamasını nasıl kullanacaksın? : ZOOM uygulamasını nasıl indirip kullanmaya başlacağınızı öğrenmek için buraya tıklayın!

Önemli not: Toplantılar daha sonra derneğimizin kanallarından yayınlanmak üzere kaydedilmektedir. Görüntünüzün ve sesinizin kayıtlarda yer almasını istemiyorsanız lütfen kamera ve sesinizi uygulama üzerinden kapatmayı unutmayın. KVKK bilgilendirmesini okumak için linke tıklayın!