20.00 - 21.30 - Aile +1 - Erken çocukluk dönemindeki çocukları okula hazırlamak için neler yapabiliriz? (Aile/uzman) | Türkiye Down Sendromu Derneği

20.00 - 21.30 - Aile +1 - Erken çocukluk dönemindeki çocukları okula hazırlamak için neler yapabiliriz? (Aile/uzman)

Eğitmen: Prof. Dr. Emine Sema Batu - Anadolu Üniversitesi Engelliler Araştırma Enstitüsü / Zihin Engelliler Anabilim Dalı - CV için tıklayın!

Moderatör: Down Sendromu Derneği Genel Sekreteri Fulya Ekmen

Saat: 20.00 - 21.30

Açıklama: Erken çocukluk dönemindeki çocuklarla ne gibi çalışmalar yapılır, bu çocukları okula nasıl hazırlayabiliriz, öğretilmesi gereken becerilerden hangilerinin öncelikli olacağına nasıl karar verebiliriz gibi konular üzerine konuşacağız ve bu konu ile ilgili yapılmış çalışmaları örneklendireceğiz.

Ön hazırlık: Okula hazırlık üzerine sorularınızı listelemenizi öneririz.

Ön kayıt: Kayıt olmak için buraya tıklayarak formu doldurun!

Yayın linki: https://us02web.zoom.us/j/4664863731 - Telefon ya da tablet üzerinden girenler için ID numarası soracaktır. 4664863731 numarasını yazarak giriş yapabilirsiniz. Oda yayın saatinden önce açılmamaktadır.

ZOOM uygulamasını nasıl kullanacaksın? : ZOOM uygulamasını nasıl indirip kullanmaya başlacağınızı öğrenmek için buraya tıklayın!

Önemli not: Toplantılar daha sonra derneğimizin kanallarından yayınlanmak üzere kaydedilmektedir. Görüntünüzün ve sesinizin kayıtlarda yer almasını istemiyorsanız lütfen kamera ve sesinizi uygulama üzerinden kapatmayı unutmayın. KVKK bilgilendirmesini okumak için linke tıklayın!